نکات سفر به گرجستان
شهر تفلیس، پایتخت تماشاییِ گرجستان سال به سال در بین توریست ها و گردشگران محبوبیت بیشتری پیدا می کند. هزینه های نسبتا ارزان سفر، عدم نیاز به روادید و ویزا، دیدنی ها و جاذبه های تاریخی و گردشگری و آشپزی و غذاهای خوشمزه این شهر گرجی را به مقصدی محبوب و پرطرفدار تبدیل کرده است. در این مطلب ۱۵ نکته مهم و کاربردی در مورد سفر به تفلیس به شما معرفی می کنیم که باعث لذتبخش تر شدن و راحت تر شدن تجربه سفر شما خواهد شد.
دیدنی های تفلیس
جاذبه های تفلیس بسیار زیاد هستند و در چند خط نمی گنجند. با این حال، به طور خلاصه و برای ارائه یکی از نکات سفر به تفلیس باید بگوییم که منطقه تفلیس قدیم جاییست که شما به عنوان توریست باید حتما از آن بازدید کنید. بسیاری از کلیساها، کنیسه ها و مساجد تاریخی و قدیمی، قلعه مشهور ناریکالا، حمام های گوگرد و خانه های تاریخی و قدیمی تفلیس در همین منطقه قرار گرفته اند.
آب و هوای گرجستان در تابستان چگونه است؟
گرجستان، به دلیل قرار گرفتن در منطقه قفقاز، دارای تابستان های گرم می باشد. البته حرارت و گرمای هوای گرجستان، در مناطق مختلف این کشور متغییر است. به طور مثال، اگر عاشق گرما هستید، می توانید به مناطق هموار که کوهستانی نیستند سر بزنید. همچنین در شهرهای بندری مانند باتومی، هوا در تابستان، شرجی می باشد. البته، در نواحی کوهستانی گرجستان، که زیبایی خاصی نیز دارند، آب و هوا کمی خنک تر می باشد.
همین الان

تور خودتو بساز